Перевести / Translate to:

ruafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlenettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrosrskslesswsvthtrukurvicyyi

Новости от МОПД «Русско-славянское объединение и возрождение»

Обращение к болгарскому народу. 18 ноября 2018г.

Плакат для болгарОБРАЩЕНИЕ К БОЛГАРСКОМУ НАРОДУ.

В связи с тяжёлой внутриполитической ситуацией, сложившейся сейчас в Болгарии, мы, от имени всего нашего Международного общественно-политического движения «Русско-славянское объединение и возрождение», заявляем, что мы поддерживаем наших братьев-болгар в их борьбе за свои национальные интересы, против прозападной либерально-капиталистической власти и надеемся, что одним из результатов этой борьбы станет улучшение взаимоотношений между Болгарией и Россией и ещё большее объединение болгарского и русского народа. Братья и сёстры болгары, ваша борьба за лучшую жизнь — это и наша общая борьба, поэтому соратники и единомышленники нашего движения из всех славянских стран, и не только, готовы, если понадобится, прийти к вам на помощь. Мы уверены, что процесс пробуждения и объединения славян уже начался и его не остановить. Славянскому социализму — быть! Слава Болгарии! Слава России!

Обращение Совета лидеров отделений МОПД «РУСОВ».

ОБРЪЩЕНИЕ КЪМ БЪЛГАРСКИЯ НАРОД.

Във връзка с трудната вътрешнополитическа ситуация, която сега се развива в България, ние, от името на цялото Международно обществено-политическо движение «Руско-славянско обединение и възраждане», заявяваме, че подкрепяме нашите братя българи в тяхната борба за своите национални интереси, срещу прозападната либерално-капиталистическа власт и се надяваме, че един от резултатите от тази борба ще бъде подобряването на отношенията между България и Русия и още по-голямото обединение на българския и руския народи. Братя и сестри българи, вашата борба за по-добър живот е и наша обща борба, затова съратниците и единомишленици на нашето движение от всички славянски страни, а не само, са готови, ако се наложи, да ви се притекат на помощ. Сигурни сме, че процесът на пробуждане и обединение на славяните вече е започнал и не може да бъде спрян. Славянският социализъм — да бъде! Слава на България! Слава на Русия!

Обръщение на Съвета на лидерите към МОПД «РУСОВ».